Zbiórka elektrośmieci Wrocław

 
Rodzaj odpadu

Cena netto
Małogabarytowy sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 50 cm:

Telefony komórkowe, GPS, kalkulatory kieszonkowe, routery, komputery osobiste, drukarki, telefony.

NIEODPŁATNIE
Sprzęt działający na zasadzie wymiany temperatury:

klimatyzatory, pompy ciepła, grzejniki zawierające olej i inny sprzęt działający na zasadzie wymiany temperatury stosujący do celów wymiany temperatury płyny inne niż woda.

NIEODPŁATNIE
Ekrany, monitory i sprzęt zawierający ekrany o powierzchni większej niż 100 cm2:

Ekrany, odbiorniki telewizyjne, cyfrowe ramki LCD do zdjęć, monitory, laptopy, notebooki.

NIEODPŁATNIE
Sprzęt wielkogabarytowy, którego którykolwiek z zewnętrznych wymiarów przekracza 50 cm:

Pralki, suszarki do odzieży, zmywarki, kuchenki, piekarniki elektryczne, elektryczne płyty grzejne, oprawy oświetleniowe, sprzęt do odtwarzania dźwięku lub obrazu, sprzęt muzyczny, z wyjątkiem organów piszczałkowych zainstalowanych w kościołach, urządzenia używane do dziania i tkania, komputery wielkogabarytowe – mainframe, drukarki wielkogabarytowe, sprzęt kopiujący, wielkogabarytowe automaty uruchamiane monetą, wielkogabarytowe wyroby medyczne, wielkogabarytowe przyrządy do monitorowania i kontroli, wielkogabarytowe urządzenia automatycznie wydające produkty i pieniądze, panele fotowoltaiczne

NIEODPŁATNIE
Sprzęt małogabarytowy, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 50 cm:

Odkurzacze, zamiatacze do dywanów, urządzenia do szycia, oprawy oświetleniowe, kuchenki mikrofalowe, sprzęt wentylujący, żelazka, tostery, noże elektryczne, czajniki elektryczne, zegary i zegarki, golarki elektryczne, wagi, urządzenia do do nurkowania, biegania, wiosłowania itd., czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, małogabarytowe narzędzia elektryczne i elektroniczne, małogabarytowe wyroby medyczne, małogabarytowe przyrządy do monitorowania i kontroli, małogabarytowe urządzenia automatycznie wydające produkty, mały sprzęt ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi.pielęgnacji włosów i ciała, kalkulatory, odbiorniki radiowe, kamery wideo, sprzęt wideo, sprzęt hi-fi, instrumenty muzyczne, sprzęt do odtwarzania dźwięku lub obrazu, elektryczne lub elektroniczne zabawki, sprzęt sportowy, komputery rowerowe.

NIEODPŁATNIE
Baterie i akumulatory NIEODPŁATNIE

 

Punkt zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Ul. Buforowa 2, Wrocław – kontakt

Naszą ofertę kierujemy do firm, przedsiębiorstw i instytucji posiadających zużyty, zbędny, lub niesprawny sprzęt elektryczny i elektroniczny.

W naszym punkcie obieramy wyżej wymieniony sprzęt , oraz każdy inny wymieniony w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. 2005 r. Poz. 180 Nr 1495 z późn. zm.)..

Sprzęt dostarczony do naszego punktu odbieramy nieodpłatnie.

Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu oferujemy odbiór z możliwością naszego załadunku i przewozu elektrośmieci.
W większości przypadków oferta odbioru naszym transportem jest bezpłatna, jest to jednak uzależnione od ilości odbieranych odpadów, asortymentu i odległości od naszego punktu, dlatego w celu ustalenia ewentualnych kosztów prosimy o kontakt telefoniczny, lub pocztą elektroniczną.

Posiadamy wszelkie zezwolenia niezbędne do wykonywania tego typu działalności.

Wystawiamy KPO

Na odebrane i skupione przez nas odpady wystawiamy wymagane prawem dokumenty potwierdzające przekazanie Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego do recyklingu lub utylizacji (Karta Przekazania Odpadu).

Odbieramy sprzęt niezależnie od ilości!

   

Zbiórka elektrośmieci Wrocław