FIRMA EKO KOMPAN Krzysztof

Oferta

  • Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

  • Transport odpadów

 

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich posiadaczy zużytego, zbędnego, lub niesprawnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Obieramy sprzęt komputerowy, RTV, AGD, oraz każdy inny sprzęt elektryczny objęty Ustawą o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, wymienionym co do rodzaju w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku do tej ustawy (Dz. U. 2005 r. Poz. 180 Nr 1495 z późn. zm.).


Posiadamy wszelkie zezwolenia uprawniające nas do wykonywania tego typu działalności.

Wystawiamy KPO

Na odebrane i skupione przez nas odpady wystawiamy wymagane prawem dokumenty potwierdzające przekazanie Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego do recyklingu lub utylizacji (Karta Przekazania Odpadu). Wystawiając ten dokument zwalniamy Państwa firmę, przedsiębiorstwo, czy instytucję (prawnie i praktycznie) z odpowiedzialności za gospodarowanie tymi odpadami i przenosimy tą odpowiedzialność na „siebie”.

Odbieramy sprzęt niezależnie od ilości!

Sprzęt dostarczony do naszego punktu odbieramy nieodpłatnie.

Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu oferujemy odbiór z możliwością naszego załadunku i przewozu elektrośmieci. W większości przypadków oferta odbioru naszym transportem jest bezpłatna, jest to jednak uzależnione od ilości odbieranych odpadów i odległości od naszego punktu, dlatego w celu ustalenia ewentualnych kosztów prosimy o kontakt telefoniczny, lub pocztą elektroniczną.

Skup komputerów i elektroniki

Skupujemy:

  • stacje robocze (komputery i serwery)

  • podzespoły komputerowe: płyty główne, karty rozszerzeń, napędy dyskietek, napędy CD,DVD, zasilacze komputerowe, dyski twarde HDD, procesory komputerowe, pamięci RAM

  • płyty obwodów drukowanych z telewizorów, monitorów, sprzętu audio-video, rtv, itp

  • okablowanie sieciowe sprzętu elektrycznego, taśmy komputerowe, kable telekomunikacyjne, kable zasilające, sieciowe itp.

Więcej informacji na temat: – skupu elektroniki.

Odkupowane przez nas odpady nie muszą być sprawne!

Rachunki, faktury, umowy!

Oświadczamy, że jesteśmy płatnikami podatku VAT. Od przedsiębiorstw i instytucji skupujemy na podstawie rachunków i faktur VAT. Osoby fizyczne (nie prowadzące działalności gospodarczej) mogą sprzedać nam niepotrzebne części komputerowe i elektroniczne na podstawie umowy kupna-sprzedaży.